יתרונות

100% מקצוענות

משנת 2004 פיתחה Moonsite למעלה מ- 700 יישומים שונים, כאשר לכל פיתוח אתגרים שונים: הפונקציונאליות, האתגרים הטכנולוגיים, אופי הלקוחות והתקנים אליהם הם מחויבים, אופי קהל היעד של הפיתוח, ועוד.  

המכנה המשותף הגדול ביותר לכל הפרויקטים אלו הוא שכל אחד דרש 100% מקצוענות כדי להוציא אותו לפועל: ידע בשלל שפות תכנות, הכרות עמוקה עם פלטפורמות וסביבות תכנות, יכולת עמידה בזמנים, יכולת ניהול פרויקט, ועוד. מקצוענות נחושה זו, יחד עם אהבה גדולה לעולם הפיתוח, הם הכוח המניע של Moonsite, שאותו לקוחותינו מקבלים כערך מוסף מהעבודה אתנו.

One Stop Shop

לכל לקוח צרכי פיתוח שונים בהתאם לאופיו ולטיב המוצר הנדרש: חלק מהלקוחות זקוקים לצוות פיתוח שיקבל משימה ובתום זמן מוגדר יציג מוצר מוכן לשימוש. לקוחות אחרים זקוקים לכוח עזר טכנולוגי שישתלב בפיתוח של רכיב מסוים במערכת קיימת: ממשק משתמש, אלגוריתם, רכיב פנימי, תפעול לאחר הפיתוח ועוד.

עבור לקוחותינו, Moonsite היא חברה שמתפקדת בתור One Stop Shop ליישומים. כאן ניתן להזמין מוצר שלם או רק חלק ממנו, לספק אפיון מדויק או לבקש את דעתנו, ובסופו של דבר לקבל את הפיתוח הנדרש, בהתאם למשימה שהוגדרה. כל הפתרונות - נמצאים כאן.

שירות לקוחות מערכתי

Moonsite היא חברה שהוקמה על ידי מפתחים למען כל מי שצריך אותם: מנהלי פרויקט, מנהלי מערכות, יזמים, מנהלי שיווק, מפתחים אחרים וכל בעל תפקיד אחר שיש לו נגיעה בפיתוח.

אופי שירות הלקוחות של החברה מבוסס על ההבנה שברוב המקרים המוצר הטכנולוגי הוא חלק ממערך רחב יותר של פעילות. לפיכך, לקוחותינו מקבלים שירות צמוד שמתאפיין בגישה מערכתית לגבי המוצר: נכונות לענות על שאלות, יכולת למלא אחר בקשות שנוגעות להשתלבות המוצר בפעילות העסקית שסביבו, ועוד. גישה מערכתית זו לשירות לקוחות מאפשרת לנו לספק מוצרים טכנולוגיים שאפשר לבנות עליהם פעילות שלמה.

התוצאות מדברות

הצוות של Moonsite עובד במסירות ויעילות למען פיתוח מוצרים ברמה הגבוהה ביותר. אנו מאמינים שיותר מכל, תוצאות העבודה שלנו מדברות בעד עצמן. בין אם מדובר בפיתוח אתר קונספט למשרד פרסום או פיתוח אלגוריתם Machine Learning לתאגיד ענק, התוצרים שמפתחת Moonsite מדברים בעד עצמם: הביצועים גבוהים, הממשקים אינטואיטיביים והלקוחות - הם ממשיכים אתנו לאורך שנים.

 

בשנה האחרונה החברה הוסכמה לתקן איכות ISO9001 כדי להמשיך להבטיח שירות איכותי ומקצועי בסטנדרט איכות בינלאומי ללקוחותינו.

 

  צור קשר